Lektor

Lektor2023-04-23T10:58:53+02:00

Marcel Staviany

Miluji rozvoj a pohyb. Proto jsem lektor pohybových dovedností, školím a trénuji manažerské dovednosti a osobní produktivitu.
Od mládí jsem se potuloval okolo různých sportů, studoval jsem Fakultu sportovních studií v Brně a vedl k tomu i ostatní. Nejvíce mě však ovlivnily karate a tanec. Z obou dodnes čerpám.
Jsem energický a pozitivní blázen s instinktem pro jedinečnost a potenciál ostatních. Neustále se rozvíjím v různých odvětvích, oborech a činnostech. To samé, co předávám ostatním, dělám i sám.
Ve volném čase se učím pod taktovkou Petra Vojtíška ve škole Pohyb je život. Učíme se jak se lépe hýbat. A v podstatě jak lépe žít. Tuto školu pohybu založil Petr Růžička, který je žákem izraelského učitele pohybu Ido Portala.
Mou životní misí je spoluvytvářet inspirativní prostor, události a příležitosti pro každého, kdo je rád chodí proti proudu. Pro všechny ochotníky hledání možnosti pohybu všude. Chci propojovat lidi s citem pro umění a detail. Vytvořit „armádu novodobých rytířů“. Budovat malé návyky, malé součástky, díky kterým poznáte lépe sebe, své tělo a interakce s okolním světem.
A jinak?
Mám rád akci, dobrou muziku, poctivé úsměvy a osobní produktivitu. Zajímá mě vlastní pohybová praxe, vnitřní praxe, učení se, kynologie, kempování a spaní v autě. Taky rád hraju na baskytaře nebo španělce.

Co mě formovalo:

Moje služby

Pohybové firemní školení

Poznejte svůj hlavní pracovní nástroj, své tělo.

Pohybové firemní školení

Poznejte svůj hlavní pracovní nástroj, své tělo.

Intenzivní pohybové workshopy

Budeme zkoumat pohyb. Celý den, celý víkend.

Intenzivní pohybové workshopy

Budeme zkoumat pohyb. Celý den, celý víkend.

Rozvoj soft skills

Time management. Osobní produktivita. Digitální dovednosti. Talenty

Reference

Řekli o mně

Marcel je energický, cílevědomý, pracovitý a zábavný řečník, který umí člověka namotivovat k tomu, jak na sobě pracovat a být lepší verzí sama sebe.

Sebepoznání a sebereflexe je stěžejní v práci s lidmi a Marcel mi pomohl objevit své silné stránky a hodnoty tak abych na těchto pilířích mohl dál stavět.

Povídání se vždy neslo v přátelském a pohodovém duchu což navodilo uvolněnou atmosféru, která mi pomohla se otevřít se a mluvit upřímně a bez ostychu.”

Matúš Bubeník

olympionik, skok do výšky

“Můj pohled je, že investice do sebe je ta nejlepší investice, jakou mohu (v této fázi svého života) udělat. Člověk si musí udělat práci s tím, aby nad věcmi zapřemýšlel a mohl se nějak vyvinout v tom, jak řeší situace a jak je může řešit lépe, ale nikdy se sám nedostane až tam, kam s druhým člověkem. Pokud je ten druhý člověk Marcel, tak je to ještě o to lepší.

Je to totiž člověk, který má při řešení témat ohledně osobnostního potenciálu vždy relevantní navazující otázku nebo poznámku a je schopný dostat se až k jádru věci srozumitelnou formou.
Na konzultace s Marcelem se vždy těším a mám radost z toho, že se jeho práce dostává k více lidem.“

Robert Sovík

Founder & Director, USA Sport & Study

“Díky za inspiraci! Rozhodně to stálo za to!

Díky Marcelové energii a sladění se se skupinou byl celý den plný zážitků, praktických návodů a tipů! Celé vedeno tak, aby se dalo vše efektivně aplikovat do praxe!

Sama si odnáším upgrade ranního cvičení díky cvikům z ranního espressa a také obecně víc větrání v místnostech. Výrazný posun vidím i u svých podřízených, kteří aplikovali  zejména návyky a informace spojené s chůzí a kávou.”

Joanna Bilanová

Director, Partners

Přejít nahoru