Workshopy

Workshopy2023-03-21T10:29:07+01:00

Intenzivní celodenní nebo víkendové pohybové workshopy

Chceme vás naučit hledat možnosti pohybu, změnit přístup k vnímání a chápání těla, chápání pohybu. Najít v životě momenty, kdy se můžete hýbat více, lépe a hlavně… s radostí.

Budeme zkoumat pohyb. Celý den.

Budeme cvičit s vlastní váhou nebo primitivními pomůckami. Budeme zkoumat pohyb, všímat si vlastního těla, vzájemně se dotýkat. Současně nám jde o sílu, mobilitu a flexibilitu. O zdraví.

Naučíte se lépe orientovat v prostoru, prvky z akrobacie, tance, jógy, gymnastiky nebo bojových umění. Budeme klást důraz na posturiku, rovnováhu nebo rytmus. Vše v rámci základních principů lidského pohybu a respektu k evolučnímu vývoji.

Co s sebou?2022-11-30T21:56:35+01:00

Vždy bude lepší mít krátké i dlouhé rukávy a nohavice. Vyvarujeme se tak pláči a odřeninám. Nezapomeňte pití a vaší oblíbenou svačinu (ovoce, hořká čokoláda, tyčinka, oříšky). Většinou cvičíme bez obuvi. Pokud na obuvi trváte, tak jedině halovou.

To jako budu celý den cvičit?2022-11-30T21:53:29+01:00

Více či méně ano. Materiál nebude extremně fyzicky náročný, ale většinou je problém udržet pozornost a kvalitu v provedení. Pokud nejste zvyklí na dlouhý formát lekcí, mějte po ruce džus nebo lehkou svačinu (ovoce, hořká čokoláda, tyčinka, oříšky). Lepší je být připraven na vše.

Přejít nahoru